eeFitness logo
eeFitness

BeActive ATVĒRTO DURVJU DIENU IKŠĶILĒ

BeActive ATVĒRTO DURVJU DIENU IKŠĶILĒ

No 23.-30. septembrim jau ceturto gadu Latvijā un visā Eiropā 
norisināsies Eiropas Sporta nedēļa, kuras galvenais mērķis ir mainīt
iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīviem.
Arī mums ir svarīgi, lai cilvēki savā ikdienā vairāk sportotu, tāpēc 
EEfitness kopā ar savu komandu piedalās
#BeActive Sporta un Fitnesa naktī, aicinot Ikšķiles novada iedzīvotājus 
un viesus 29.septembrī no 19:00 līdz 01:00, izbaudīt naksnīgās sporta 
un fitnesa aktivitātes kopā ar mums BEZ MAKSAS !

Aicinam apmeklēt sekojošas BEZMAKSAS grupu nodarbības :

plkst. 19:00 ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA, vadīs fizioterapeite - Anda**
plkst. 20:00 PILATES, trenere Terēza**

plkst. 20:00 JOGA, pie trenera Sanda** plkst. 21:00 Sanda Inzelberga JOGAS MEISTARKLASE
plkst. 21:00 APĻA TRENIŅŠ, vadīs viestreneris Emīls.**

No 19:00-22:00 trenažieru zālē konsultēs un vadīs BEZMAKSAS treniņus, EE FITNESS treneris

ARTŪRS KLEVS, GATIS LĀCIS un EMĪLS JOSTS.

* visiem apmeklētājiem, kuri apmeklēs treniņus piedāvāsim nobaudīt proteīna kokteiļus;
*būs īpaši piedāvājumi un atlaides VISIEM abonementiem;
*visa vakara garumā būs iespēja apmeklēt saunu!

** uz nodarbībām iepriekšēja pieteikšanās pa telefonu +37127041188

#BeActiveLatvia
#piecelies

PIRMDIENA
08:30 STRONG&FIT
10:00 FITNESS MĀMIŅĀM AR MAZUĻIEM
11:00 PRESE+KĀJAS
17:00 JOGA BĒRNIEM
18:00 PRESE+KĀJAS
19:00 ASHTANGA JOGA
19:00 ZUMBA
20:00 STRONG BY ZUMBA ™
OTRDIENA
08:30 TRX
12:00 KALANĒTIKA
18:00 PILATES
18:00 APĻA TRENIŅŠ
19:00 ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA
19:00 SPĒKS UN PRESE
20:00 INTERVĀLTRENIŅŠ
20:00 STEP+ABS
TREŠDIENA
11:00 FIT BALL
17:00 JOGA BĒRNIEM
18:00 FIT BALL
19:00 ASHTANGA JOGA
19:00 ZUMBA
20:00 STRONG BY ZUMBA ™
CETURTDIENA
08:30 TRX
12:00 KALANĒTIKA
17:00 VISPARATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA BĒRNIEM
18:00 PILATES
18:00 APĻA TRENIŅŠ
19:00 ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA
19:00 SPĒKS UN PRESE
20:00 FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ
PIEKTDIENA
08:30 STRONG&FIT
10:00 FITNESS MĀMIŅĀM AR MAZUĻIEM
11:00 PRESE+KĀJAS
17:00 JOGA BĒRNIEM
18:00 JOGA
19:00 INTERVĀLTRENIŅŠ
SESTDIENA
10:00 VISPARATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA BĒRNIEM
10:00 STEP+ABS
11:00 PILATES FLOW