eeFitness logo
eeFitness
MEKLĒJAM FITNESA TRENERUS

UZMANĪBU!

Sākot ar jūlija mēnesi dejas bēniem(4 - 16 gadi) notiks otrdienās plkst. 17.00, sestdienās plkst. 12.00!...

UZMANĪBU!

  Ir ieviestas izmaiņas EEFitness nodarbību sarakstā! Ar jūnija mēnesi tiek atceltas šādas nodarbības: Pirmdienās un piektdienās 9.00 Body shape; 10.00 Vingrošana māmiņam ar mazuļiem; Sestdienās 10.00 Vispārattīstoša vingrošana bērniem Lūdzu seko...
VAKANCE SPORTA TRENERIEM

VAKANCE SPORTA TRENERIEM

Saistībā ar sporta kluba paplašināšanos, aicinam mūsu kolektīvam pievienoties sporta/fitnesa trenerus : *grupu nodarbību vadīšanai;*darbam privāti ar klientiem trenažieru zālē;*bērnu nodarbību trenerus;*jogas trenerus;*deju nodarbības trenerus;*cīņu sporta veidu trenerus, u. c.    * sporta kluba administratoru/i uz...

UZMANĪBU!

Sākot ar 27.05 ZUMBA notiek pirmdienās, trešdienās Ikšķiles Brīvdabas skatuvē, Rīgas ielā 2A 19.30!...
BEZMAKSAS SAUĻOŠANĀS MINŪTES
EE FITNESS SACENSĪBAS SALASPILĪ 14. APRĪLĪ

EE FITNESS SACENSĪBAS SALASPILĪ 14. APRĪLĪ

Aicinām pieteikt dalību  EE fitness sacensībām  , Salaspils sporta nama pasākuma " Fitnesa deserts" ietvaros, kas notiks 14. aprīlī Salaspilī. Aicinām ņemt dalību sekojošās disciplīnās:   TAUTAS TRĪSCĪŅA "Līdzvara izaicinājums" - stāja uz vienas kājas uz Airex pamatnes ( uz laiku) "Balsts guļus" - uz laiku "Vēderprese"...
INDIVIDUĀLIE TRENIŅI - TRENERE SINTIJA
INDIVIDUĀLIE TRENIŅI - TRENERIS JĀNIS
INDIVIDUĀLIE TRENIŅI - TRENERE IEVA
PIRMDIENA
11:00 TOTAL BODY WORKOUT
17:00 ZUMBA KIDS
18:00 LOWER BODY+ABS
19:00 ASHTANGA JOGA
19:30 ZUMBA
OTRDIENA
08:30 TRX
12:00 KALANĒTIKA
16:00 VISPARATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA BĒRNIEM
17:00 DEJAS BĒRNIEM
18:00 PILATES
18:00 APĻA TRENIŅŠ
19:00 ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA
19:30 FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ
TREŠDIENA
11:00 TOTAL BODY WORKOUT
17:00 ZUMBA KIDS
18:00 LOWER BODY+ABS
19:00 ASHTANGA JOGA
19:30 ZUMBA
CETURTDIENA
08:30 TRX
12:00 KALANĒTIKA
17:00 VISPARATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA BĒRNIEM
18:00 PILATES
18:00 APĻA TRENIŅŠ
19:00 ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA
19:30 FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ
PIEKTDIENA
08:00 STRONG BY ZUMBA ™
11:00 TOTAL BODY WORKOUT
18:00 LOWER BODY+ABS
SESTDIENA
10:00 STEP+ABS
11:00 PILATES FLOW
12:00 DEJAS BĒRNIEM