eeFitness logo
eeFitness
ATKLĀTĀ DEJU NODARBĪBA 1. SEPTEMBRĪ
SUP FITNESS

SUP FITNESS

Jaunums! SUP FITNESS nodarbības Ikšķiles pludmalē jau šonedēļ! Otrdienās, ceturtdienās plskt. 7:00   Pirmā nodarbība 19.jūlijā 07:00 - pieteikšanās OBLIGĀTA Maksa par nodarbību 15 euro Pieteikšanās pa telefonu : +37127041188   SUP FITNESS ir treniņš, kura laikā visas kustības un vingrinājumi tiek...
STONG BY ZUMBA no 1. jūlija
ZUMBA FITNESS NO 1.jūlija
JAUNAS GRUPU NODARBĪBAS SALASPILĪ

JAUNAS GRUPU NODARBĪBAS SALASPILĪ

- otrdienās 13:00-14:00 - VARIO MIX&ThaiBo (Fit Box) -  ( Intensīvitātes vario ar  sporta cīņu veidu elementu sitienu un  kustību imitācijām, ķermeņa koordinācijas uzlabošanai, arī kā kardio treniņš.- ceturtdienās 13:00-14:00 - Funkcionālo treniņu sistēma bodyART ® Basic level - apg...

Izmaiņas nodarbību grafikā pirmdienās un trešdienās

Pirmdiena, Strong & Fit, plkst. 18:30 Zumba plkst. 19:30 Trešdiena, Easy step + presīte, plkst. 18:30 Zumba plkst. 19:30...

BĒRNU ABONEMENTI

Informējam, ka no 1.jūnija mainās bērnu abonementu cenas! (var apmeklēt jebkuru nodarbību)   4 nodarbības x 1 mēnesis    € 19.00 8 nodarbības x 1 mēnesis    € 32.00   Vienreizējs apmeklējums     € 6 Klienta karte   € 1.50...
UZMANĪBU! IZMAIŅAS ABONEMENTU PAGARINĀŠANAS KĀRTĪBĀ SALASPILS EE FITNESS
ATLAIDES SASALSPILS EE FITNESS
DEJU NODARBĪBAS BĒRNIEM
PIRMDIENA
08:30 STRONG&FIT
10:00 FITNESS MĀMIŅĀM AR MAZUĻIEM
11:00 PRESE+KĀJAS
17:00 JOGA BĒRNIEM
18:00 PRESE+KĀJAS
19:00 ASHTANGA JOGA
19:00 ZUMBA
20:00 STRONG BY ZUMBA ™
OTRDIENA
08:30 TRX
12:00 KALANĒTIKA
18:00 PILATES
18:00 APĻA TRENIŅŠ
19:00 ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA
19:00 TRX/FUNCTIONAL
20:00 INTERVĀLTRENIŅŠ
20:00 STEP+ABS
TREŠDIENA
11:00 FIT BALL
17:00 JOGA BĒRNIEM
18:00 FIT BALL
19:00 ASHTANGA JOGA
19:00 ZUMBA
20:00 STRONG BY ZUMBA ™
CETURTDIENA
08:30 TRX
10:00 FITNESS MĀMIŅĀM AR MAZUĻIEM
12:00 KALANĒTIKA
17:00 VISPARATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA BĒRNIEM
18:00 PILATES
18:00 APĻA TRENIŅŠ
19:00 ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA
19:00 SPĒKS UN PRESE
20:00 FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ
PIEKTDIENA
08:30 STRONG&FIT
11:00 PRESE+KĀJAS
17:00 JOGA BĒRNIEM
18:00 JOGA
19:00 INTERVĀLTRENIŅŠ
SESTDIENA
10:00 VISPARATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA BĒRNIEM
10:00 STEP+ABS
11:00 PILATES FLOW